Сучасний офісний центр в самому центрі міста

Офісний центр «Імперіалъ» розміщено в центрі міста Житомир. Особливості архітектурного стилю гармонійно вписують сучасний шести поверховий офісний центр в ансамбль історичних пам’яток міста. Оригінальна концепція виділяє будівлю на тлі інших об’єктів подібного класу, поєднує елегантність та сучасну зручність. А з верхніх поверхів зоглядається чудовий краєвид на місто.

Остання капітальна реконструкція проведена в 2008 році.

Висота приміщень: 2.5 - 4.5 м

Загальна площа 10 тис. кв. м

Паркінг: 55 місць

6 поверхів, 2 швидкісних ліфта

Система опалення

Джерело теплопостачання офісного центру сучасна автономна газова котельня. Система опалення – двотрубна горизонтальна в конструкції підлоги. До всіх приміщень підведені сучасні труби та використані сталеві панельні радіатори з термостатичними клапанами.

Вертикальна інфраструктура

В офісній будівля встановлено 2 швідкісних ліфти фірми «OTIS». Вантажепідйомність – 400 кг. Вертикальна швидкість – 1 м/с. Сходи у будівлі офісного центру облаштовані керамогранітною плиткою, з прорізами проти ковзання. Металеве огородження сходинкових клітин виконано з нержавіючої сталі.

Клімат

Система кондиціонування повітря офісного центру складається з 8 теплових машин фірми «DAIKIN». Працює на охолодження та обігрів у всіх приміщеннях офісних блоків. Система дозволяє регулювати температуру у кожному окремому приміщенні та розподіляти витрати орендарів.

Облаштування

Внутрішні стіни офісних приміщень облаштовані декоративною штукатуркою та шпалерами з фарбуванням водостійкою фарбою. В деяких приміщеннях є можливість перепланування офісних блоків або відкритого простору openspace.

Перегородки між офісними приміщеннями гіпсокартонні с тепло-шумоізоляцією. Між офісними блоками – капітальні.
Підвісна декоративна стеля виконана на базі системи «ARMSTRONG» бізнес класу. Вхідні двері металопластикові – глухі або скляні.

Підлога облаштована лінолеумом бізнес категорії.

Електроживлення

Система електроживлення офісної будівлі здійснюється за допомогою окремої трансформаторної підстанції з резервування вводів. Категорія надійності ІІ. Резервування систем забезпечення життєдіяльності комплексу по І категорії (батареї та ДГ).

Підключення офісних блоків здійснено через поверхові розподільчі щити і окремим обліком електроенергії. В приміщеннях офісів змонтована електрофурнітура виробництва «Polo», «ABB» та «LEGRAN». Освітлення реалізовано за допомогою растрових світильників «PHILIPS».

Коммунікації

До будівлі підведені оптично-волоконні кабелі 4-х провайдерів для забезпечення високошвидкісного з’єднання з мережею Інтернет. Комп’ютерна та телефонна мережа відповідають категорії 5е.

Протипожежний захист

Будівлю офісного центру оснащено системою пожежної безпеки: протипожежний водопровід, система димовидалення, пожежна сигналізація та оповіщення.

ГАЛЕРЕЯ

Офісний центр

ЗАЦІКАВЛЕНІ У СПІВПРАЦІ?

Зв'яжіться з нами

Щоб обговорити умови оренди або дізнатися більше про офісний центр «Імперіалъ» телефонуйте нам або надішліть своє повідомлення!